Умивальник із литого мармуру MONACO – стане привабливим елементом у будь-якому інтер'єрі. Лаконічна форма та потовщені стінки раковини символізують самостійність та ґрунтовність. Передбачає окремий або настінний змішувач. Отвір під слив прихований декоративною накладкою. Умивальник має накладний тип монтажу. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі MONACO не передбачає отвори під змішувач та перелив. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті. Ви можете замовити кольорову раковину MONACO з покриттям у будь-який відтінок на палітрі RAL. Покриття RAL наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм. Умивальник MONACO також може бути виготовлений у технологіях MIRAMARBLE MATT та Mirasoft. Ознайомтесь з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263313343 |
| Вага (кг) | 22.3 |
| Висота діапазон, см | 21-31 см |
| Висота умивальника в упаковці | 24 см |
| Висота, мм | 215 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 21,5 х 59,5 х 44,7 см |
| Габарити упаковки | 620*480*240 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 14-30 см |
| Глибина чаші, мм | 173 |
| Глибина, мм | 447 |
| Додаткові характеристики | Умивальник без переливу Зливний отвір прихований |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Прихований |
| Комплектація | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | MONACO |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO MONACO 21,5*59,5*44,7 Глянець Білий 0000218 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | Немає |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Прямокутний;Чаша |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 62 см |
| Ширина, мм | 595 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 139 ₴


