-15%

Раковина з литого мармуру VARNA 900 - відмінне рішення для сучасної ванної кімнати. Прямокутний умивальник із округлою чашею – поєднання краси та комфорту. Короткий дизайн раковини ідеально підкреслить стиль інтер'єру. Передбачає кілька варіантів монтажу - накладний та врізний. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі VARNA 900 передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів. Додатково донний клапан клік-клак можна замовити на сайті. Ви можете замовити кольорову раковину VARNA 900 із покриттям у будь-який відтінок на палітрі RAL. Покриття RAL наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм. Умивальник VARNA 900 також може бути виготовлений у технологіях MIRAMARBLE MATT, Mirasoft та MIRASTONE (у сірому чи чорному кольорі). Ознайомтесь з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263310892 |
| Вага (кг) | 23 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 19 см |
| Висота, мм | 126 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 12,6 х 89,7 х 41,7 см |
| Габарити упаковки | 930*520*185 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 102 |
| Глибина, мм | 417 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, перелив, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | VARNA 900 |
| Назва | Умивальник на тумбу MIRAGGIO VARNA 12,6*89,7*41,7 Глянець Білий 0000260 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Є |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | Врізний;На тумбу |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 76-91 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 93 см |
| Ширина, мм | 897 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 608 ₴

