Умивальник з литого мрамора FLORENCE – ідеальна чаша-напівсфера з отвором під змішувач. Раковину можна розмістити в кутку та заощадити корисну площу ванної кімнати. Умивальник має накладний тип монтажу. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармурової крихти та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал умивальника – MIRAMARBLE. У його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій у товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру навколишнього середовища. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний і надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднення та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі FLORENCE передбачає отвір під змішувач. Опціонально можна замовити умивальник без отвору. Додатково донний клік-клак можна замовити на сайті. Ви можете замовити кольорову раковину FLORENCE з покриттям у будь-який відтінок на палітрі RAL. Покриття RAL наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм. Умивальник FLORENCE також може бути виготовлений у технологіях MIRAMARBLE MATT, Mirasoft та MIRASTONE (у сірому та чорному кольорі). Ознайомтеся з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263311950 |
| Вага (кг) | 5.15 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 16 см |
| Висота, мм | 121 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 12,1 х 46,5 х 40 см |
| Габарити упаковки | 550*390*160 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 101 |
| Глибина, мм | 400 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | FLORENCE |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO FLORENCE 12,1*46,5*40 Глянець Білий 0000197 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Круглий;Кутовий |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 55 см |
| Ширина, мм | 465 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 931 ₴


