Компактний умивальник із литого мармуру DELLA 700 із прямокутною чашею та акуратними крилами - оптимальне рішення для маленької ванної кімнати. Має отвори під змішувач та перелив. Раковина може бути накладена на тумбу, що також передбачає врізний спосіб монтажу. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі DELLA 700 передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів. Додатково донний клік-клак можна замовити на сайті. Модель DELLA 700 також може бути виготовлена у технологіях MIRAMARBLE MATT, Mirasoft та MIRASTONE (у сірому або чорному кольорі). Ознайомтесь з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263311011 |
| Вага (кг) | 12.5 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 17 см |
| Висота, мм | 134 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 13,4 х 70 х 45 см |
| Габарити упаковки | 700*520*170 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 110 |
| Глибина, мм | 450 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, перелив, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | DELLA 700 |
| Назва | Умивальник на тумбу MIRAGGIO DELLA 13,4*70*45 Глянець Білий 0000178 |
| Наявність крила | З крилом |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Є |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | Врізний;На тумбу |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 61-75 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 70 см |
| Ширина, мм | 700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 233 ₴


