Метровий умивальник з литого мармуру MARES 1000 – це поєднання мінімалізму та чітких ліній. Прямокутний бокс із вертикальними стінками, широкий борт-підставка під змішувач та косметичні засоби, накладка на злив на всю площину дна. Модель ідеально підкреслить класичний стиль ванної кімнати. Умивальник має врізний тип монтажу. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі MARES 1000 передбачає отвір під змішувач. Опціонально можна замовити умивальник без отвору. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті. Ви можете замовити кольорову раковину MARES 1000 із покриттям у будь-який відтінок на палітрі RAL. Покриття RAL наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм. Умивальник MARES 1000 також може бути виготовлений у технологіях MIRAMARBLE MATT та Mirasoft. Ознайомтеся з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263313558 |
| Вага (кг) | 47 |
| Висота діапазон, см | 14-15 см |
| Висота умивальника в упаковці | 18 см |
| Висота, мм | 143 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 14,3 х 99,3 х 42 см |
| Габарити упаковки | 1020*520*180 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | До 10 см |
| Глибина чаші, мм | 88 |
| Глибина, мм | 420 |
| Додаткові характеристики | Умивальник без переливу Зливний отвір прихований |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Прихований |
| Комплектація | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | MARES 1000 |
| Назва | Умивальник на тумбу MIRAGGIO MARES 14,3*99,3*42 Глянець Білий 0000212 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | Врізний;На тумбу |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 92-107 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 102 см |
| Ширина, мм | 993 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 081 ₴


