Акуратна раковина з литого мармуру KRISTINA - ніби списана з картин епохи ренесансу. Глибока овальна чаша з тонкими стінками самостійний елемент інтер'єру, що привертає увагу. Раковина передбачає окремий або настінний змішувач. Має накладний тип монтажу. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі KRISTINA не передбачає отвори під змішувач та перелив. Додатково донний клапан клік-клак можна замовити на сайті. Умивальник KRISTINA також може бути виготовлений у технологіях MIRAMARBLE MATT та Mirasoft. Ознайомтеся з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263311837 |
| Вага (кг) | 4.12 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 16 см |
| Висота, мм | 122 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 12,2 х 50 х 35 см |
| Габарити упаковки | 550*390*160 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 100 |
| Глибина, мм | 350 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | KRISTINA |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO KRISTINA 12,2*50*35 Глянець Білий 0000761 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | Немає |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Овальний;Чаша |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 55 см |
| Ширина, мм | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 722 ₴


