-15%

Умивальник DELLA 1200 R Miraggio
12 450 ₴
10 583 ₴
- В наявності
- Код: 0000912
+380 (66) 578-78-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Умивальник із литого мармуру з крилом ліворуч DELLA 1200 R - оригінальне та комфортне рішення, якщо Ви переважно користуєтеся лівою рукою! Прямокутна чаша зміщена праворуч, що дозволяє розташувати під крилом пральну машину або тумбу. Раковина має отвір під змішувач та перелив. Умивальник може бути встановлений накладним методом на тумбу або врізаний у полицю. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі DELLA 1200 R передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів. Додатково донний клік-клак можна замовити на сайті. Модель DELLA 1200 R також може бути виготовлена у технологіях MIRAMARBLE MATT та Mirasoft. Ознайомтесь з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263311257 |
| Вага (кг) | 19 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 16 см |
| Висота, мм | 134 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 13,4 х 120 х 45,1 см |
| Габарити упаковки | 1222*520*160 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 110 |
| Глибина, мм | 451 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, перелив, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | DELLA 1200 R |
| Назва | Умивальник над пральною машиною MIRAGGIO DELLA R 13,4*120*45,1 Глянець Білий 0000912 |
| Наявність крила | З крилом |
| Обрізка доступна | Да |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Є |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | Врізний;На тумбу;Над пральною машиною |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 108-123 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 123 см |
| Ширина, мм | 1200 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 583 ₴

