Шалено гарна овальна раковина з литого мармуру KIRA стала нашою улюбленицею! Прості лінії, тонкі стінки чаші – створюють досконалий образ. Впевнені, ця модель стане особливістю вашої ванної кімнати. Раковина передбачає окремий або настінний змішувач. Умивальник має накладний тип монтажу. Отвір під слив прихований декоративною накладкою. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі KIRA не передбачає отвір під змішувач. При необхідності, запасну накладку на злив можна замовити на сайті. Ви можете замовити кольорову раковину KIRA з покриттям у будь-який відтінок на палітрі RAL. Покриття RAL наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм. Умивальник KIRA також може бути виготовлений у технологіях MIRAMARBLE MATT та Mirasoft. Ознайомтесь з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263311554 |
| Вага (кг) | 9.65 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 17 см |
| Висота, мм | 125 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 12,5 х 60 х 40 см |
| Габарити упаковки | 600*500*170 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | До 10 см |
| Глибина чаші, мм | 95 |
| Глибина, мм | 400 |
| Додаткові характеристики | Умивальник без переливу Зливний отвір прихований |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Прихований |
| Комплектація | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | KIRA |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO KIRA 12,5*60*40 Глянець Білий 00001005 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | Немає |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Овальний |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 60 см |
| Ширина, мм | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 374 ₴


