Стильна раковина з литого мармуру TRES - данина моді та сучасності. Плоска прямокутна чаша обрамлена периметром акуратними бортами, на яких можна зручно розмістити косметичні засоби. Умивальник має накладний тип монтажу. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі TRES передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів. . Додатково донний клапан клік-клак можна замовити на сайті. Умивальник TRES також може бути виготовлений у технологіях MIRAMARBLE MATT та Mirasoft. Ознайомтесь з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263314647 |
| Вага (кг) | 13.55 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 19 см |
| Висота, мм | 125 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 12,5 х 90 х 43 см |
| Габарити упаковки | 930*520*185 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 103 |
| Глибина, мм | 430 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, перелив, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | TRES |
| Назва | Умивальник на тумбу MIRAGGIO TRES 12,5*90*43 Глянець Білий 0001542 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Є |
| Розташування зливного отвору | Біля задньої стінки по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | Врізний;На тумбу |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 76-91 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 93 см |
| Ширина, мм | 900 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 304 ₴


