Умивальник із литого мармуру Country – витончений та функціональний. Кругла раковина-чаша з отвором під змішувач доповнить дизайн ванної кімнати у класичному та сучасному стилі. Умивальник має накладний тип монтажу. MIRAGGIO проводиться за авторською технологією змішування мармурової крихти та поліефірної смоли у вакуумі. Матеріал умивальника – MIRAMARBLE. У його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій у товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянсова. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру навколишнього середовища. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний і надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднення та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі Country передбачає отвір під змішувач. Опційно донний клапан клік-клак можна замовити на сайті. Ви можете замовити кольорову раковину Country із покриттям у будь-який відтінок на палітрі RAL. Покриття RAL наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм. Умивальник Country також може бути виготовлений у технологіях MIRAMARBLE MATT та Mirasoft. Ознайомтеся з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263315156 |
| Вага (кг) | 7.6 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 20 см |
| Висота, мм | 120 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 12 х 41,9 х 41,9 см |
| Габарити упаковки | 460*460*200 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 100 |
| Глибина, мм | 419 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | COUNTRY |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO COUNTRY 12*41,9*41,9 Глянець Білий 0002282 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Круглий |
| Ширина діапазон, см | 30-45 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 46 см |
| Ширина, мм | 419 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 210 ₴


