
Умивальник OLMOS 1500 MIRASOFT Miraggio
38 211 ₴
- Менше 2 од.
- Код: 0001111
+380 (66) 578-78-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змішувач для умивальника TOPAZ BARTS TB 07201-H36 висота H-130мм ,шланги TAQ-M1055,D35
Серія змішувачів TOPAZ дивує своєю вишуканістю форм, надійністю в експлуатації, витонченим дизайном.
У комплектацію входить:
Змішувач з латуні
Шланги для підключення води - 2 шт.-(TuCai) TAQ-M1055 M10×1-F1/2-55CM
Креплення- гайка
Картридж M FX-35GS(JT)-S -Картридж керамічний для змішувача короткий D35-TOPAZ
Або аналог (АНАЛОГ--SC-SM-101/201-Cartridge for SM-101-SUS-Картридж 35 мм)
Якісна продукція TOPAZ прослужить Вам довгі роки
Серія змішувачів TOPAZ дивує своєю вишуканістю форм, надійністю в експлуатації, витонченим дизайном.
У комплектацію входить:
Змішувач з латуні
Шланги для підключення води - 2 шт.-(TuCai) TAQ-M1055 M10×1-F1/2-55CM
Креплення- гайка
Картридж M FX-35GS(JT)-S -Картридж керамічний для змішувача короткий D35-TOPAZ
Або аналог (АНАЛОГ--SC-SM-101/201-Cartridge for SM-101-SUS-Картридж 35 мм)
Якісна продукція TOPAZ прослужить Вам довгі роки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 51.9 |
| Висота діапазон, см | 14-15 см |
| Висота умивальника в упаковці | 19 см |
| Висота, мм | 150 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 15 х 150,1 х 52,9 см |
| Габарити упаковки | 1560*560*190 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 46-60 см |
| Глибина чаші діапазон, см | До 10 см |
| Глибина чаші, мм | 75 |
| Глибина, мм | 529 |
| Додаткові характеристики | Умивальник без переливу Зливний отвір прихований |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Прихований |
| Комплектація | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, сифон, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Матеріал фільтр | Mirasoft Technology |
| Мoдель | OLMOS 1500 |
| Назва | Умивальник підвісний MIRAGGIO OLMOS 15*150,1*52,9 Mirasoft Білий 0001111 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | 2 |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | Біля задньої стінки по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | Врізний;Підвісний |
| Тип поверхні сантехніки | Мат |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | Понад 124 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 156 см |
| Ширина, мм | 1501 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 211 ₴

