Умивальник зі штучного каменю MARK 625
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263315521 |
| Вага (кг) | 11.1 |
| Висота діапазон, см | 14-15 см |
| Висота умивальника в упаковці | 19 см |
| Висота, мм | 140 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 14 х 62,5 х 36 см |
| Габарити упаковки | 630*520*190 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 118 |
| Глибина, мм | 360 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | MARK 625 |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO MARK 14*62,5*36 Глянець Білий 0002687 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | Немає |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Овальний;Чаша |
| Ширина діапазон, см | 61-75 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 63 см |
| Ширина, мм | 625 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 890 ₴


