Змішувач для біде Globus Lux Dolly GLD-0106 латунь,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263316665 |
| Вага (кг) | 9 |
| Висота діапазон, см | 14-15 см |
| Висота умивальника в упаковці | 19 см |
| Висота, мм | 137 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 13,7 х 55 х 44,9 см |
| Габарити упаковки | 580*465*190 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 112 |
| Глибина, мм | 449 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, перелив, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал фільтр | Mirastone |
| Мoдель | DEVON |
| Назва | Умивальник врізний MIRAGGIO DEVON 13,7*55*44,9 Чорний 8813458 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Є |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | Врізний |
| Тип поверхні сантехніки | Мат |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Форма | Овальний |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 58 см |
| Ширина, мм | 550 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 675 ₴









