-15%

Метровий умивальник з литого мармуру VARNA 1000 є найдовшим у лінійці моделі. Прямокутна раковина, чаша якої з боків сформована плавними лініями - зразок аристократичності. Короткий дизайн ідеально доповнить стиль ванної кімнати в стилі мінімалізм або лофт. Умивальник має кілька типів монтажу - накладний та врізний. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі VARNA 1000 передбачає отвори під змішувач та перелив. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів. . Додатково донний клапан клік-клак можна замовити на сайті. Ви можете замовити кольорову раковину VARNA 1000 із покриттям у будь-який відтінок на палітрі RAL. Покриття RAL наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм. Умивальник VARNA 1000 також може бути виготовлений у технологіях MIRAMARBLE MATT, Mirasoft та MIRASTONE (у сірому чи чорному кольорі). Ознайомтесь з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263310922 |
| Вага (кг) | 24.5 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 18 см |
| Висота, мм | 125 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 12,5 х 99,4 х 41,8 см |
| Габарити упаковки | 1020*520*180 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 101 |
| Глибина, мм | 418 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, перелив, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | VARNA 1000 |
| Назва | Умивальник на тумбу MIRAGGIO VARNA 12,5*99,4*41,8 Глянець Білий 0000252 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Є |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | Врізний;На тумбу |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 92-107 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 102 см |
| Ширина, мм | 994 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 976 ₴

