-15%

Умивальник DELLA 1200-2 Miraggio
11 592 ₴
9 854 ₴
- В наявності
- Код: 0000172
+380 (66) 578-78-25
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подвійний умивальник із литого мармуру на тумбу DELLA 1200-2 з прямокутними чашами - чудове рішення для великої родини. Широкі крила дозволяють комфортно розташувати банне приладдя та проводити гігієнічні процедури вдвох. Раковина має два отвори під змішувач та переливи у кожній чаші. Умивальник може бути встановлений накладним методом на тумбу або врізаний в полицю. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі DELLA 1200-2 передбачає отвори під два змішувачі та два переливи. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів. Додатково донний клік-клак можна замовити на сайті. Модель DELLA 1200-2 також може бути виготовлена у технологіях MIRAMARBLE MATT та Mirasoft. Ознайомтесь з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263311196 |
| Вага (кг) | 19.9 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 16 см |
| Висота, мм | 134 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 13,4 х 120,1 х 45 см |
| Габарити упаковки | 1222*520*160 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 110 |
| Глибина, мм | 450 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, перелив, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 2 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | DELLA 1200-2 |
| Назва | Умивальник на тумбу MIRAGGIO DELLA double 13,4*120,1*45 Глянець Білий 0000172 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 2 |
| Перелив | Є |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | Врізний;На тумбу |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 108-123 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 123 см |
| Ширина, мм | 1201 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 854 ₴

