Стильна раковина з литого мармуру FRANCE – данина моді та вимогам сучасності. Овальна форма ідеально доповнить дизайн ванної кімнати, а виступ під змішувач дозволить оптимально використовувати простір навколо раковини. Умивальник має накладний тип монтажу. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі FRANCE передбачає отвір під змішувач. Опціонально можна замовити умивальник без отвору. При необхідності, запасну накладку на злив можна замовити на сайті. Ви можете замовити кольорову раковину FRANCE покриттям у будь-який відтінок на палітрі RAL. Покриття RAL наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм. Умивальник FRANCE також може бути виготовлений у технологіях MIRAMARBLE MATT, Mirasoft та MIRASTONE (у сірому чи чорному кольорі). Ознайомтесь з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263311615 |
| Вага (кг) | 12.25 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 19 см |
| Висота, мм | 125 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 12,5 х 60 х 40 см |
| Габарити упаковки | 630*520*190 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 100 |
| Глибина, мм | 400 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | FRANCE |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO FRANCE 12,5*60*40 Глянець Білий 0000199 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Овальний |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 63 см |
| Ширина, мм | 600 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 679 ₴


