Раковина із литого мармуру DEBORA з прямими зовнішніми лініями та ідеальною овальною чашею – лаконічно підкреслить стиль ванної кімнати. Дизайн умивальника передбачає, що змішувач буде вмонтований у стіну або розташований поряд. Раковина має накладний спосіб монтажу та легко встановлюється на тумбу або полицю. Отвір під слив прихований декоративною накладкою. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі DEBORA не передбачає отвір під змішувач. При необхідності запасну накладку на злив для умивальника можна замовити на сайті. Ви можете замовити кольорову раковину DEBORA з покриттям у будь-який відтінок на палітрі RAL. Покриття RAL наноситься тільки на зовнішній бік виробу відповідно до санітарних норм. Модель DEBORA також може бути виготовлена у технологіях MIRAMARBLE MATT та Mirasoft. Ознайомтесь з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263311585 |
| Вага (кг) | 9.85 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 19 см |
| Висота, мм | 130 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 13 х 50 х 35 см |
| Габарити упаковки | 580*465*190 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 100 |
| Глибина, мм | 350 |
| Додаткові характеристики | Умивальник без переливу Зливний отвір прихований |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Прихований |
| Комплектація | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | DEBORA |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO DEBORA 13*50*35 Глянець Білий 0000164 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | Немає |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 58 см |
| Ширина, мм | 500 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 933 ₴


