Прямокутний умивальник із литого мармуру Chamonix із витонченою граненою трапецеподібною чашею нагадує ложе дорогоцінного каменю. Раковина має кілька способів монтажу - накладний та підвісний. Підберіть варіант відповідно до дизайна ванної кімнати. Отвір під слив прихований декоративною накладкою. MIRAGGIO виробляється за авторською технологією змішування мармуровою крихти та поліефірної смоли в вакуумі. Матеріал умивальника - MIRAMARBLE. В його структурі відсутні мікропори, що виключає розвиток бактерій в товщі стінок. Додатково виріб покритий антибактеріальним гелем. Поверхня умивальника глянцева. Литий мармур відрізняється здатністю поглинати звуки води та приймати температуру довкілля. Завдяки цьому умивальник з литого мармуру безшумний, зручний та надійний. Він стійкий до температурних перепадів, забруднень та подряпин. Оптимальний температурний діапазон експлуатації виробу від -65 до +65 °C. Заводський стандарт моделі Chamonix передбачає отвір під змішувач та перелив. Опціонально можна замовити умивальник з одним із них або зовсім без отворів. При необхідності запасну накладку на злив можна замовити на сайті. Модель Chamonix також може бути виготовлена у технологіях MIRAMARBLE MATT та Mirasoft. Ознайомтесь з правилами експлуатації та догляду за виробами MIRAMARBLE тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263312452 |
| Вага (кг) | 16.58 |
| Висота діапазон, см | 14-15 см |
| Висота умивальника в упаковці | 17 см |
| Висота, мм | 135 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 13,5 х 65,5 х 43,2 см |
| Габарити упаковки | 720*520*170 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 105 |
| Глибина, мм | 432 |
| Додаткові характеристики | Зливний отвір прихований |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Прихований |
| Комплектація | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, перелив, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | CHAMONIX |
| Назва | Умивальник підвісний MIRAGGIO CHAMONIX 13,5*65,5*43,2 Глянець Білий 0000759 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Є |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | На тумбу;Підвісний |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 61-75 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 72 см |
| Ширина, мм | 655 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 296 ₴


