Умивальник зі штучного каменю MARK 375
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263315460 |
| Вага (кг) | 7.2 |
| Висота діапазон, см | 14-15 см |
| Висота умивальника в упаковці | 20 см |
| Висота, мм | 140 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 14 х 37,5 х 37,5 см |
| Габарити упаковки | 460*460*200 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 118 |
| Глибина, мм | 375 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | MARK 375 |
| Назва | Умивальник накладний MIRAGGIO MARK 14*37,5*37,5 Глянець Білий 0002677 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | Немає |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Тип монтажу | Накладний |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Круглий; Чаша |
| Ширина діапазон, см | 30-45 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 46 см |
| Ширина, мм | 375 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 102 ₴


