Умивальник HALIFAX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263310236 |
| Вага (кг) | 34.5 |
| Висота діапазон, см | Понад 80 см |
| Висота умивальника в упаковці | 92 см |
| Висота, мм | 880 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 88 х 52,9 х 43 см |
| Габарити упаковки | 640*540*920 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 125 |
| Глибина, мм | 430 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | HALIFAX |
| Назва | Умивальник підлоговий MIRAGGIO HALIFAX 88*52,9*43 Глянець Білий 0000532 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | По центру |
| Тип монтажу | Підлоговий;Пристінний |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 64 см |
| Ширина, мм | 529 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 488 ₴


