Змішувач для умивальника Globus Lux Dolly GLD-0401 латунь, на гайці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Латунь |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263317600 |
| Вага (кг) | 13.9 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 26 см |
| Висота, мм | 132 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 13,2 х 69,5 х 39,6 см |
| Габарити упаковки | 700*500*260 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 100 |
| Глибина, мм | 396 |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Стандартний |
| Комплектація | Умивальник, перелив, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал фільтр | Mirastone |
| Мoдель | TITANIA |
| Назва | Умивальник на тумбу MIRAGGIO TITANIA 13,2*69,5*39,6 Чорний 8813477 |
| Наявність крила | Без крила |
| Опціонально | Донний клапан |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Є |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | Зміщений |
| Тип монтажу | Врізний;На тумбу |
| Тип поверхні сантехніки | Мат |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Не доступно |
| Форма | Прямокутний;Асиметричний |
| Ширина діапазон, см | 61-75 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 70 см |
| Ширина, мм | 695 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 549 ₴







