Змішувач для раковини Globus Lux SBT1-101L
Вид монтажу: Врізний
Вид змішувача: Одноважільний
Габарити (ВхГ): 17 х 17 см
Тип виливу: стаціонарний
Довжина виливу: 12.8 см
Висота виливу: 6.8 см
Підключення до водопроводу
Матеріал: Нержавіюча сталь
Колір виробу: Нержавіюча сталь
Додаткові характеристики:
- Гнучка підводка
- Монтаж на один отвір
- Металевий важіль
- Швидкий монтаж
Вага: 0,575 кг
Комплектація:
- Змішувач
- Шланги для змішувача Globus Lux М10х1/2″ 0,5м. АНТИКОРОЗІЯ ( ПАРА)
- Кріплення для змішувача - гайка з нержавійки
Вид монтажу: Врізний
Вид змішувача: Одноважільний
Габарити (ВхГ): 17 х 17 см
Тип виливу: стаціонарний
Довжина виливу: 12.8 см
Висота виливу: 6.8 см
Підключення до водопроводу
Матеріал: Нержавіюча сталь
Колір виробу: Нержавіюча сталь
Додаткові характеристики:
- Гнучка підводка
- Монтаж на один отвір
- Металевий важіль
- Швидкий монтаж
Вага: 0,575 кг
Комплектація:
- Змішувач
- Шланги для змішувача Globus Lux М10х1/2″ 0,5м. АНТИКОРОЗІЯ ( ПАРА)
- Кріплення для змішувача - гайка з нержавійки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miraggio |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN | 4820263318669 |
| Вага (кг) | 10.2 |
| Висота діапазон, см | 11-13 см |
| Висота умивальника в упаковці | 19 см |
| Висота, мм | 130 |
| Габарити раковини (ВхШхГ) | 13 х 51,9 х 38 см |
| Габарити упаковки | 580*465*190 |
| Гарантія | 10 років |
| Глибина діапазон, см | 30-45 см |
| Глибина чаші діапазон, см | 10-13 см |
| Глибина чаші, мм | 100 |
| Глибина, мм | 380 |
| Додаткові характеристики | Умивальник без переливу Зливний отвір прихований |
| Діаметр зливного отвору, мм | 45 |
| Зливний отвір | Прихований |
| Комплектація | Умивальник, декоративна накладка на зливний отвір, документація |
| Країна | Україна |
| Кількість чаш | 1 |
| Матеріал | Литий мармур |
| Матеріал фільтр | Miramarble |
| Мoдель | MARRAKESH 380 L |
| Назва | Умивальник підвісний MIRAGGIO MARRAKESH L 13*51,9*38 Глянець Білий 8814257 |
| Наявність крила | Без крила |
| Отвір під змішувач, шт. | 1 |
| Перелив | Немає |
| Розташування зливного отвору | На дні по центру |
| Розташування змішувача | Зміщений |
| Тип монтажу | Накладний;Підвісний |
| Тип поверхні сантехніки | Глянець |
| Товар | Умивальник |
| Товщина стінки, мм | 10 - 14 |
| Торгова марка | MIRAGGIO |
| Фарбування в RAL | Доступно |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина діапазон, см | 46-60 см |
| Ширина умивальника в упаковці | 58 см |
| Ширина, мм | 519 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 143 ₴







